ZÁJEZDY dalších cestovních kanceláří

Cestovní agentura H-Tour je obchodním zástupcem všech českých pojištěných cestovních kanceláří a funguje kromě prodeje zájezdů on-line přes internet, také jako kontaktní místo pro klienty z Roudnice nad Labem a okolí ke sjednání zájezdů nejen od významných cestovních kanceláří jako je CK EXIM TOURS, ČEDOK, FISCHER a CANARIA TRAVEL, ale i dalších našimi klienty oblíbených cestovních kanceláří.

Klienti z Roudnicka využívají osobní návštěvy kanceláře CA H-Tour zvláště pak k urychlení procesu sjednání zájezdu "LAST MINUTE ". U nás lze uzavřít cestovní smlouvu na zájezd rezervovaný i přímo u pořádající cestovní kanceláře a urychlit tak proces úhrady a odbavení. Postačí přinést rezervační číslo, které Vám bylo přiděleno. Nabízíme Vám aktualizované, telefonicky ověřené ceny "LAST MINUTE" zájezdů mnohdy v danou chvíli levnější než právě inzerované na internetových stránkách jednotlivých cestovních kanceláří.

Pro klienty též zařídíme u autokarových zájezdů odjezd z Roudnice nad Labem.

Jedná se o zájezdy do Itálie, Chorvatska, Řecka, Španělska a Maďarska.

Provozovatelem stránek www.h-tour.webnode.cz je Olga Holubová - H-Tour, Dr. Slavíka 1810, Roudnice n. L. IČ 72588691 © 2002-2023
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!