Rio de Janeiro, pobyt v nejkrásnějším městě světa - Brazílie - Rio de Janeiro

Rio de Janeiro, pobyt v nejkrásnějším městě světa

Brazílie » Rio de Janeiro

, Hotel starstarstarstarRio de Janeiro, pobyt v nejkrásnějším městě světa

Počet termínů:

2 termíny / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:

Dnes Počasí v Rio de Janeiro - transparent 20°C


Popis
RIO DE JANEIRO • CUKROVÁ HOMOLE • BOTANICKÁ ZAHRADA • CORCOVADO • PETROPOLIS • TROPICKÉ OSTROVYV termínu 10.11.-19.11.2016 zájezd s českým průvodcemZájezdy do Brazílie jsou zajišťovány pravidelnými linkami leteckých společností a je možno je zajistit i v jakémkoliv jiném termínu dle individuálních požadavku a volných letenek. Odlety jsou z Prahy, v případe zájmu je možno zajistit odlety z Vídně.

V případe individuálního zájezdu jsou průvodcovské služby zajištěny místním česky mluvícím průvodcem.

Uvedená cena zájezdu platí pro účast minimálně 2 osob.
1. den
Odpoledne odlet z Prahy, přestup v Lisabonu.
2. den
Ráno přílet do Ria Přivítání česky mluvícím průvodcem, transfer do hotelu. Odpočinek, koupání na pláži Copacabana nebo Ipanema.
3. den
Pobyt v Riu. Fakultativně polodenní výlet s česky mluvícím průvodcem na Cukrovou homoli. Od krásné pláže Vermelha ve čtvrti Urca vyjedete lanovkou k mezistanici pod vrcholem, odkud se nabízí krásné výhledy nejen na město, ale i na vrchol homole. Po krátké zastávce pokračujete další částí lanovky na samotný vrchol s ještě úžasnějšími výhledy známými z pohlednic a fotografií z Ria. Po návratu zpět pokračujete do centra města, kde můžete obdivovat starou i moderní architekturu, které se všude prolínají, možnost návštěvy slavného stadionu Maracana.
4. den
Pobyt v Riu. Koupání, odpočinek. Individuálně možnost návštěvy Botanické zahrady založené již v 19. století císařem pedrem II. (cca 600Kč/os. včetně taxíku a avstupenky).
5. den
Pobyt v Riu. Fakultativně polodenní výlet s česky mluvící průvodkyní na Corcovado se známou sochou Krista - z jedné z nejstarších čtvrtí Ria, Cosme Velho vyjedete pozemní lanovkou pralesem, který obklopuje celé okolí Ria. Od monumentální sochy Krista se otvírají nádherné pohledy na všechny strany Ria i na jedinečné panorama hor obklopujících Rio a ostrůvků rozesetých v oceánu. Po návratu zpět z vrcholu si prohlédnete nejznámější pláže: Ipanema, Leblon a Copacabana.
6. den
Pobyt v Riu. Fakultativně celodenní výlet na tropické ostrovy s nádherným koupáním a bohatým obědem s typickými brazilskými specialitami . Z ruchu Ria se přenesete do nádherné oblasti několika stovek drobných ostrůvků s úžasnou přírodou. Výletní loď Vás proveze oblastí ostrůvků a po krátké zastávce v jedné z nejhezčích zátok s koupáním přímo z lodi Vás zaveze na malý ostrov, kde budete mít možnost si prohlédnout přírodu s pralesním porostem s množstvím orchidejí, bromélií i dovádivých opic, odpočnout si na pláži a vykoupat se. Zde bude rovněž připraven oběd s mnoha brazilskými specialitami.
7. den
Pobyt v Riu. Fakultativně polodenní výlet do Petropolisu, letního sídla brazilských císařů. Večer fakultativně možnost návštěvy večerní show s úžasnými karnevalovými kostýmy a neopakovatelnou atmosférou.
8. den
Pobyt v Riu. Možnost návštěvy sídla firmy Stern s ukázkami zpracování brazilských drahokamů a výroby a prodeje jedinečných šperků (vstup i transfer z hotelu zdarma). Fakultativně okruh nad městem v helikoptéře. Ze čtyř heliportů je možno se vydat na některý z devíti připravených okruhů v trvání od 6 do 60 minut.
9. den
Odlet z Ria Dopoledne volno, odpoledne transfer na letiště a odlet z Ria.
10. den
Přílet do Prahy.
Cena zahrnuje
• leteckou přepravu

• letištní taxy

• transfery z letiště do hotelu a zpět

• 7× ubytování se snídaní ve 3* hotelech v blízkosti pláže Copacabana

• služby místního česky mluvícího průvodce v Riu
Cena nezahrnuje
• pojištění léčebných výloh a storna Evropské cestovní pojišťovny (doporučujeme připlatit)
Příplatky
• jednolůžkový pokoj 14.500 Kč

• fakultativní výlety:

– Corcovado, pralesy a pláže Ria 2.400 Kč

– Cukrová homole a centrum Ria 2.400 Kč

– večerní karnevalová show 1.800 Kč

– výlet na tropické ostrovy 1.800 Kč

– puldenní výlet do Petropolisu 1.000 Kč

Ceny výletů jsou za výlety autobusem s anglicky mluvícím průvodcem.

Privátní výlety s českým průvodcem jsou na vyžádání (cena je o cca 1.200 Kč na osobu vyšší)
Způsob prodeje
na vyžádání

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.